wunder wave, logo

KONCERTY


Rok 1989:


WUNDER WAVE 1
wystąpili:
JOANNA MAKABRESKU (Warszawa), CHAOS (Warszawa), C.I.A. (Skierniewice), RED CORPS (Łódź), CZERWONA CHORĄGIEWKA (Bełchatów).
24 czerwca 1989 – ŁÓDŹ klub Lodex, ul. Buczka 17/19. Godz. 17:00
Bilet wstępu: 600 zł

WUNDER WAVE 2
wystąpili:
VARIETE (Bydgoszcz), JOANNA MAKABRESKU (Warszawa), MORRIS GENERATIV (Włocławek), TRIUMF WOLI (Otwock).
30 września 1989- ŁÓDŹ klub Lodex, ul. Buczka 17/19. Godz. 17:00

WUNDER WAVE 3
Projekcje video:
10 listopada (piątek)- ŁÓDŹ klub Lodex ul. Buczka 17/19. Godz. 17:00:
Ramones „Rock’n’Roll High School”, The Clash „Rude Boy”, The Residents, Sex Pistols “The Great Rock’N’Roll Swindle”, Dead Kennedys.
11 listopada (sobota) – ŁÓDŹ klub Lodex, ul.Buczka 17/19. Godz. 17:00:
Agnostic Front, Bad Brains, Oi Polloi, AOA, BGK, Laurie Anderson, The Cure.

WUNDER WAVE 4
wystąpili:
HUMAN DIZASTER (Niemcy), FOR PETS ONLY (Szwajcaria), FLEISH (Szwajcaria)
26 listopada (niedziela) – ŁÓDŹ klub Lodex. ul. Buczka 17/19. Godz. 17:00

WUNDER WAVE 5
wystąpili:
PRESIDENT FETCH (Dania), JAY WALKER (Szwajcaria).
7 grudnia (czwartek) – ŁÓDŹ klub Lodex, ul. Buczka 17/19. Godz. 17:00
Bilet wstępu: 2000 zł



Rok 1990:


WUNDER WAVE 6
wystąpili:
DEZERTER (Warszawa), NEUROLEPROSY (Łódź)
21 luty. Godz. 19:00 – ŁÓDŹ Dom Kultury Ariadna, ul. Niciarniana 1/3

WUNDER WAVE 7
wystąpili:
SNUFF (Wlk.Brytania), STAND TO FALL (Austria), USTAWA O MŁODZIEŻY (Kraków)
5 marca 1990 r. (poniedziałek) – ŁÓDŹ klub Lodex, ul. Buczka 17/19

WUNDER WAVE 8
wystąpili:
RIMSHOUT (Niemcy), LOST BOTTLES (Niemcy), LUMPERSI (Raszyn)
21 czerwca 1990 r. (czwartek) - Sala Teatralna Kościoła Św.Teresy, ul. Kopcińskiego 1/3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 9
wystąpili:
OI POLLOI (Szkocja) , KARCER (Słupsk)
26 września 1990 (środa) – ŁÓDŹ Sala Kinowa DKF „Sami Swoi” Al. Politechniki 3 A. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 10
wystąpili:
FUCKHEAD (Austria), DER PANIKTREIBRIEGEL (Austria), PO PROSTU (Gdańsk)
21 października – ŁÓDŹ Dom Kultury Ariadna, ul. Niciarniana 1/3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 11
wystąpili:
JACKDAW WITH CROWBAR (Wlk.Brytania), EXIT CONDITION (Wlk.Brytania), APATIA (Poznań).
2 listopada (piątek) – Teatr Cytryna, ul Zachodnia 81/83. Godz. 18:00



Rok 1991:


WUNDER WAVE 12
wystąpili:
DEZERTER (Warszawa), THE CORPSE (Kolumna)
27 stycznia (niedziela) – ŁÓDŹ D.K.Ariadna, ul. Niciarniana 1/3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 13
wystąpili:
NAUSEA (U.S.A.), THE RADICTS (U.S.A.), ASSASINS OF GOD (U.S.A.)
14 maja (wtorek) – ŁÓDŹ D.K. Ariadna, ul. Niciarniana 1/3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 14
wystąpili:
CONCRETE SOX (Wlk.Brytania), Browning Snow (Oświęcim)
19 maja (niedziela) – ŁÓDŹ D.K. Ariadna ul. Niciarniana 1/3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 15
wystąpili:
DISORDER (Norwegia-Wlk.Brytania), WITHIN RANGE (Norwegia), OD JUTRA (Wyszków)
9 czerwca 1991 – ŁÓDŹ D.K.Ariadna ul.Niciarniana 1/3 g.18:00

WUNDER WAVE 16
wystąpili:
FORCE FED (Wlk.Brytania), CAN’T DECIDE (Wlk.Brytania), AHIMSA (Warszawa)
8 września 1991 (niedziela)- ŁÓDŹ Centrum Kultury Młodych, ul. Lokatorska 13. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 17
koncert spacyfikowany przez policję.
Mieli wystąpić:
CHAOS U.K. (Wlk.Brytania), RECTIFY (Walia), HOMOMILITIA (Łódź)
14 października (poniedziałek) – ŁÓDŹ Centrum Kultury Młodych, ul. Lokatorska 13. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 18
wystąpili:
ARMIA (Warszawa), HOMOMILITIA (Łódź)
10 listopada (niedziela) – ŁÓDŹ Dom Kultury „Ariadna”, ul. Niciarniana 1/3. Godz. 18:00



Rok 1992:


WUNDER WAVE 19
wystąpili:
IZRAEL (Warszawa), IMMANUEL (Warszawa)
23 luty (niedziela) – ŁÓDŹ Dom Kultury „Ariadna”, ul. Niciarniana 1/3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 20
wystąpili:
DOODLES (Szwecja), 47 KROMOZOMER (Szwecja), GARBAGE D.C. (Szwecja), SKTC (Czechowice-Dziedice).
31 maja (niedziela) – ŁÓDŹ Klub Studencki „Tygrys”, ul. Lumumby 3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 21
wystąpili:
MR. T. EXPERIENCE (San Francisco-U.S.A.), SPRINGWATER (Białystok)
14 czerwca (niedziela) – ŁÓDŹ Klub Studencki „Tygrys”, ul. Lumumby 3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 22
wystąpili:
HELL NO (Nowy Jork, U.S.A.), DECLINE (Wlk.Brytania)
24 czerwca (środa) – ŁÓDŹ klub studencki “Tygrys”, ul. Lumumby 3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 23
wystąpili:
DEZERTER (Warszawa), THE JUNGLE MEDICS (Norwegia), HOMOMILITIA (Łódź)
18 października (niedziela) – ŁÓDŹ Klub Studencki „Tygrys”, ul. Lumumby 3. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 24
wystąpili:
HOMOMILITIA (Łódź), NEIGHBOURHOOD (Łódź)
30 listopada (poniedziałek)- ŁÓDŹ kino CYTRYNA, ul. Zachodnia 81. Godz. 18:00



Rok 1993:


WUNDER WAVE 25
wystąpili:
RED LONDON (Wlk.Brytania), SNARLING HORSES (Wlk.Brytania), NEIGHBOURHOOD (Łódź).
2 marca (wtorek) – ŁÓDŹ, Klub Studencki “FUTURYSTA”, al. Politechniki 7. Godz. 18:00

WUNDER WAVE 26
wystąpili:
DIRT (Wlk.Brytania), HELLKRUSHER (Wlk.Brytania), ANTISEEN (U.S.A.)
7 kwietnia (środa) – ŁÓŹ Klub Studencki “TYGRYS”, ul. Lumumby 3. Godz. 18:00
Bilety w cenie: 35 000 zł (przedsprzedaż) i 40 000 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 27
mieli wystąpić:
ONE BY ONE (Wlk.Brytania), SEDITION (Szkocja), HOMOMILITA (Łódź)
6 maja (czwartek) – ŁÓDŹ klub „Szafa”, ul. Rewolucji 10. Godz. 18:00
Bilety w cenie: 40.000 zł

WUNDER WAVE 28
wystąpili:
ARMIA (Warszawa) , NEIGHBOURHOOD (Łódź)
13 maja – ŁÓDŹ Klub Studencki „Tygrys”, ul. Lumumby 1/3. Godz. 18:00
Bilety w cenie: 50.000 zł

WUNDER WAVE 29
wystąpili:
2 BAD (Niemcy) , PRECZ (Łódź)
21 listopada (niedziela) – ŁÓDŹ Centrum Kultury Młodych, ul. Lokatorska 13. Godz. 19:30

WUNDER WAVE 30
wystąpili:
G.B.H. (Wlk.Brytania), SLOPPY SECONDS (U.S.A.), REVERSE (Wlk.Brytania)
6 grudnia (poniedziałek)- ŁÓDŹ Hala Anilany , ul. Sobolowa 1. Godz. 19:00



Rok 1994:


WUNDER WAVE 31
wystąpili:
PARTY DIKTATOR (Niemcy), EWA BRAUN (Słupsk)
6 stycznia – ŁÓDŹ Klub Studencki „Balbina”, ul. Lumumby 18/20. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 32
wystąpili:
AOS -3 (Wlk.Brytania) + RAVE Party po koncercie
28 stycznia (piątek)- ŁÓDŹ Klub Studencki „Olimp”, ul. Lumumby. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 33
wystąpili:
DIRT (Wlk.Brytania), HELLKRUSHER (Wlk.Brytania), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
12 maja (czwartek) – ŁÓDŹ kino „Cytryna”, ul. Zachodnia 81. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 34
wystąpili:
CITIZEN FISH (Wlk.Brytania) , TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
29 maja (niedziela) – ŁÓDŹ Dom Kultury „Lutnia”, ul. Łanowa 14. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 35
wystąpili:
HEADCLEANER (Wlk.Brytania), MEANS OF CONTROL (Radom)
20 czerwca , Klub Studencki “Olimp”, g.19:00

WUNDER WAVE 36
wystąpili:
DOOM (Wlk.Brytania), EXTINCTION OF MANKIND (Wlk.Brytania), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
25 lipca (poniedziałek)- ŁÓDŹ Klub „Factory”, ul. Piotrkowska 80. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 37
wystąpili:
TVTVS (U.S.A.-Los Angeles), THE CORPSE (Zduńska Wola)
23 października (niedziela) – ŁÓDŹ Klub Alien , ul. Piotrkowska 138/140. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 38
wystąpili:
H.OILERS (U.S.A.), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
5 grudnia (poniedziałek) – ŁÓDŹ Klub „Alien” , ul. Piotrkowska 138/140. Godz. 19:00



Rok 1995:


WUNDER WAVE 39
wystąpili:
NAKED AGGRESSION (U.S.A.- Los Angeles), KURORT (Austria)
19 marca (niedziela) – ŁÓDŹ Dom Kultury “Lutnia” , ul. Łanowa 14. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 40
wystąpili:
DIRT (Wlk.Brytania), FINAL WARNING (U.S.A.- Nowy Jork), ACTIVE MINDS (Wlk.Brytania)
16 maja (wtorek) – ŁÓDŹ Dom Kultury „Lutnia” ul. Łanowa 14. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 41
wystąpili:
THE VARUKERS (Wlk.Brytania), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
30 maja (wtorek) – ŁÓDŹ Dom Kultury ”Lutnia” ul. Łanowa 14. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 42
wystąpili:
MADBALL (U.S.A.- Nowy Jork), CROWN OF THORNZ (U.S.A.-Nowy Jork), PUNISHABLE ACT (Niemcy)
19 czerwca (poniedziałek) – ŁÓDŹ klub studencki “Tygrys”, ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 43
wystąpili:
RYKERS (Niemcy), DAMNATION (U.S.A.), DISGUSTING LIES (Łódź)
24 sierpnia – ŁÓDŹ klub studencki “Tygrys”, ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 44
wystąpili:
OI POLLOI (Szkocja), HIATUS (Belgia), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
18 października (środa) – ŁÓDŹ klub studencki „Tygrys”, ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 45
mieli wystąpić:
INTEGRITY (U.S.A.), RINGWORM (U.S.A.), PROPHECY OF RAGE (Niemcy), RESPECT (Poznań)
22 listopada (środa) – ŁÓDŹ Klub Studencki “Tygrys” ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00



Rok 1996:


WUNDER WAVE 46
wystąpili:
MISERY (U.S.A.), EXTINCTION OF MANKIND (Wlk.Brytania), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
24 stycznia (środa) – ŁÓDŹ Klub Studencki “Tygrys”, ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 47
wystąpili:
25 TA LIFE (U.S.A.), NEXT STEP UP (U.S.A.), HARD RESPONSE (U.S.A.),
luty – ŁÓDŹ Klub Studencki “Olimp” ul. Lumumby. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 48
wystąpili:
DEZERTER (Warszawa), KELNER – DEUTER (Warszawa), JUDE (Łódź)
4 kwietnia (czwartek) – ŁÓDŹ Klub „Tygrys” ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 49
wystąpili:
S.F.A. (U.S.A.- Nowy Jork), AUS ROTTEN (U.S.A.), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki)
21 maja (wtorek) – ŁÓDŻ Klub „Tygrys” ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 50
wystąpili:
DOOM (Wlk.Brytania), TOFU LOVES FROGGS (Wlk.Brytania), SILNA WOLA (Słupsk)
23 września ( poniedziałek) – ŁÓDŹ Klub REMONT Al. Kościuszki 131. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 51
wystąpili:
BATTALION OF SAINTS A.D. (U.S.A.)
17 listopada (niedziela) – ŁÓDŹ “Café Lura” (róg Al. Politechniki i Radwańskiej). Godz. 18:00



Rok 1998:


WUNDER WAVE 52
wystąpili:
STRATFORD MERCENARIES (Wlk.Brytania), POST REGIMENT (Warszawa)
24 marca (wtorek) – ŁÓDŹ klub studencki „Tygrys” ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 53
wystąpili:
RECTIFY (Walia), TOXIC BONKERS (Aleksandrów Łódzki), INFLEXIBLE (Łódź)
1 kwietnia (środa) – ŁÓDŹ klub Tygrys ul. Lumumby 1/3. Godz. 19:00


Rok 1999:


WUNDER WAVE 54
wystąpili:
SKARHEAD (U.S.A.- Nowy Jork), RAW POWER (Włochy) , KNOCKDOWN (Łódź)
6 października (środa) – ŁÓDŹ Forum Fabricum, ul. Wólczańska. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 55
wystąpili:
CONSOLIDATED (U.S.A.), JUDE (Łódź)
3 listopada (środa) – ŁÓDŹ Forum Fabricum, ul. Wólczańska. Godz. 20:00



Rok 2000:


WUNDER WAVE 56
wystąpili:
U.K.SUBS (Wlk.Brytania), PO PROSTU (Gdańsk), BOOT STREET BOYS (Łódź)
16 stycznia (niedziela) – ŁÓDŹ Forum Fabricum, ul. Wólczańska. Godz. 19:00

WUNDER WAVE 57
wystąpili:
RECTIFY (Walia), DAVOVA PSYCHOZA (Słowacja), 1125 (Złotów)
10 czerwca (sobota) – ŁÓDŹ Forum Fabricum ul. Wólczańska. Godz. 21:00



Rok 2001:


WUNDER WAVE 58
wystąpili:
BROKEN BONES (Wlk.Brytania), DEZERTER (Warszawa), ABADDON (Bydgoszcz)
14 października (niedziela) – ŁÓDŹ Forum Fabricum. Godz. 19:30



Rok 2004:


WUNDER WAVE 59
wystąpili:
THE CASUALTIES (U.S.A.- Nowy Jork), ABADDON (Bydgoszcz), BULBULATORS (Czerwionka-Leszczyny) + ZYGZAK (Raszyn)
16 maja 2004 (niedziela) – ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Krzemieniecka 2. Godz. 19:00



Rok 2008:


WUNDER WAVE 60
wystąpili:
U.K.SUBS (Wlk.Brytania), THE VIBRATORS (Wlk.Brytania), BULBULATORS (Czerwionka- Leszczyny) + ZYGZAK (Raszyn)
20 stycznia (niedziela) – ŁÓDŹ klub Morphine, ul. Krzemieniecka 2A. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 35 zł (przedsprzedaż) , 40 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 61
wystąpili:
THE ADICTS (Wlk.Brytania), TIGHT FINKS (Szwajcaria), ZONA A(Słowacja), PILS (Tychy)
21 września (niedziela) – ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 43 zł (przedsprzedaż) i 48 zł (w dniu koncertu).



Rok 2009:


WUNDER WAVE 62
wystąpili:
SUBHUMANS (Wlk.Brytania), REAL McKENZIES (Kanada), DEZERTER (Warszawa)
7 luty 2009 (sobota) – ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 45 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 63
wystąpili:
U.S.BOMBS (U.S.A.), RENO DIVORCE (U.S.A.), REJESTRACJA (Toruń), BULBULATORS (Czerwionka-Leszczyny)
22 listopada (niedziela) – ŁÓDŹ klub Dekompresja ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 45 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu).



Rok 2010:


WUNDER WAVE 64
wystąpili:
ANTI NOWHERE LEAGUE (Wlk.Brytania), PETER AND THE TEST TUBE BABIES (Wlk.Brytania), SEX BOMBA (Legionowo), NOWY ŚWIAT (Warszawa)
27 luty (sobota) – ŁÓDŹ klub Dekompresja ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 48 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 65
wystąpili:
MADBALL (U.S.A.), TERROR (U.S.A.) , DEATH BEFORE DISHONOR (U.S.A.), CRUEL HAND (U.S.A.), SET UP (Belgia)
11 marca (czwartek) – ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 66
wystąpili:
THE EXPLOITED (Szkocja), AL AND THE BLACK CATS (U.S.A.), W.C. (Polska- Miastko/Szczecin)
1 czerwca 2010 (wtorek) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 67
wystąpili:
JELLO BIAFRA & THE GUANTANAMO SCHOOL OF MEDICINE (U.S.A.-San Francisco)
EYE FOR AN EYE (Bielsko-Biała)
WIEŻE FABRYK (Łódź)
1 lipca 2010 (czwartek) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż), 70 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 68
wystąpili:
THE ADICTS (U.K.)
CIVET (U.S.A.)
DUMBS (Warszawa)
22 sierpnia 2010 (niedziela) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż) , 60 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 69
wystąpili:
FRONTLINE ASSEMBLY (Kanada - Vanncouver)
MIND.IN.A. BOX (Austria - Wiedeń)
+ DJ'e : Wiktor Skok, No.107, Serafin
13 października 2010 (środa) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż) , 70 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 70
wystąpili:
SICK OF IT ALL (U.S.A.- Nowy Jork)
MADBALL (U.S.A.- Nowy Jork)
CRUSHING CASPRARS (Niemcy-Rostok)
14 października 2010 (czwartek) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż), 70 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 71
wystąpili:
STEVE IGNORANT AND FRIENDS (U.K.)
WŁOCHATY (Szczecin)
BIAŁA GORĄCZKA (Grudziądz)
21 października 2010 (czwartek) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu).

WUNDER WAVE 72
wystąpili:
G.B.H. (U.K.-Birmingham)
MOSKWA (Łódź)
13 listopada 2010 (sobota) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00
Bilety w cenie: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu).



Rok 2011:


WUNDER WAVE 73
wystąpili:
U.K.SUBS (U.K.-Londyn)
THE VIBRATORS (U.K.- Londyn)
PILS (Tychy)
1 marca 2011 (wtorek) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul. Limanowskiego 200. Godz. 19:00.
Bilety w cenie: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu).



WUNDER WAVE 74
wystąpili:
ROGER MIRET & THE DISASTERS (Nowy Jork- U.S.A.)
CIVET (Los Angeles- U.S.A.)
COWBOY PROSTITUTES (Orebro-Szwecja)
THE END (Tychy-Polska)
5 maja 2011 (czwartek)- ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul.Limanowskiego 200, g.19:00
Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu).



WUNDER WAVE 75
wystąpili:
STREET DOGS (Boston-U.S.A.)
THE MAHONES (Ontario-Kanada)
THE BAD LUCK CHARMS (Nowy Jork-U.S.A.)
THE ANALOGS (Szczecin-Polska)
BULBULATORS (Czerwionka-Polska)
13 maja 2011 (piątek) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul.Limanowskiego 200, g.19:00
Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu).



WUNDER WAVE 76
wystąpili:
SHEER TERROR (U.S.A.- Nowy Jork)
SOUL CONTROL (U.S.A.- Rhode Island)
RITUAL (Munster - Niemcy)
THE CORPSE (Polska - Zduńska Wola)
14 sierpnia 2011 (niedziela) - ŁÓDŹ klub Dekompresja, ul.Limanowskiego 200, g.19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż), 70 zł (w dniu koncertu).



Rok 2012:


WUNDER WAVE 77
wystąpili:
AGNOSTIC FRONT (U.S.A.- Nowy Jork)
DEATH BY STEREO (U.S.A.-Kalifornia)
NAYSAYER (U.S.A.-Richmond, Virginia)
24 lutego 2012 (piątek)- ŁÓDŹ, klub Dekompresja, ul.Limanowskiego 200, g.19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu).



Rok 2013:


WUNDER WAVE 78
wystąpili:
H2O (U.S.A. - Nowy Jork)
THE CORPSE (Polska - Łask)
EYE FOR AN EYE (Polska - Bielsko-Biała)
CYMEON-X (Polska - Poznań)
28 kwietnia 2013 (niedziela)- ŁÓDŹ, klub Dekompresja, ul.Limanowskiego 200, g.19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu).



WUNDER WAVE 79
wystąpili:
NAPALM DEATH (Wlk.Brytania - Birmingham)
ARMED FOR APOCALYPSE (USA - Chico-Kalifornia)
TOXIC BONKERS (Polska - Bielsko-Biała)
23 listopada 2013 (sobota)- ŁÓDŹ, klub Dekompresja, ul.Limanowskiego 200, g.19:00
Bilety w cenie: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu).



Rok 2015:


WUNDER WAVE 80
wystąpili:
POISON IDEA (U.S.A.)
MISTER-X (Białoruś)
INKWIZYCJA (Kraków)
666 ANIOŁÓW (Bydgoszcz)
25 kwietnia 2015 (sobota)- ŁÓDŹ, Art_Inkubator, ul.Tymienieckiego 3, g.19:00
Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu).



Rok 2016:


WUNDER WAVE 81
wystąpili:
THE CASUALTIES - street punk z Nowego Jorku (U.S.A.)
TOTAL CHAOS - punk core z Pomona Valley - Kalifornia (U.S.A.)
ISUICIDEBYCOP - old school hardcore punk z Torunia (PL)
27 lipca 2016 (środa) - ŁÓDŹ, Galeria Off Piotrkowska (obok DOMU) g.19:00

WUNDER WAVE 82
wystąpili:
CONFLICT - angielska scena anarcho punk
TZN XENNA -
PRODUKT -
30 września 2016 (piątek) - ŁÓDŹ, DOM g.19:00

WUNDER WAVE 83
wystąpili:
LION'S LAW - grupa Oi! street punk z Paryża
LAZY CLASS - załoga Oi! street punk z Warszawy
ROYAL SPIRIT - to punk rockowa kapela z Łodzi
08 listopada 2016 (wtorek) - ŁÓDŹ, DOM g.19:00


Rok 2017:


WUNDER WAVE 84
wystąpili:
D.O.A. - zespół-instytucja kanadyjskiej sceny hardcore punk.
MDC - Austin (U.S.A.)
ANTIDOTUM - załoga ze stolicy (PL)
28 lipca 2017 (piątek) - ŁÓDŹ, DOM g.19:00


WUNDER WAVE 85
wystąpili:
Voivod
Earthship - (Niemcy)
Kinsky - Warszawa (Polska)
11 października 2017 (środa) - ŁÓDŹ, Magnetofon g.19:00


WUNDER WAVE 86
wystąpili:
BISHOPS GREEN (Kanada)
PODWÓRKOWI CHULIGANI (Polska)
GRADE 2(Wlk. Brytania)
24 listopada 2017 (piątek) - ŁÓDŹ, Magnetofon g.19:00


Rok 2018:


WUNDER WAVE 87
wystąpili:
ANGELIC UPSTARTS (Wlk.Brytania)
RED ALERT (Wlk.Brytania)
BULBULATORS (Polska)
ROYAL SPIRIT (Polska)
23 marca 2018 (piątek) - ŁÓDŹ, Magnetofon g.19:00


WUNDER WAVE 88
wystąpili:
DEZERTER (Polska)
SIKSA (POLSKA)
8 kwietnia 2018 (niedziela) - ŁÓDŹ, Magnetofon g.19:00


WUNDER WAVE 89
wystąpili:
DISCHARGE (Wlk.Brytania)
DOOM (Wlk.Brytania)
BAD BREEDING (Wlk.Brytania)
22 września 2018 (sobota) - ŁÓDŹ, Magnetofon g.19:00


Rok 2019:


WUNDER WAVE 90
wystąpili:
COCKNEY REJECTS
PRAWDA
LAZY CLASS
30 marca 2019 (sobota) - ŁÓDŹ, Magnetofon g.19:00




© wunderwave 2011